Cart

Cart is empty!

Prosta delovna mesta

VODJA BLAGOVNE ZNAMKE - (Brand Manager) (m/ž)

feb.2022

V podjetju iščemo osebo, ki ima:

  • pravo mejo ambicioznosti,
  • sposobnost dela v timu,
  • voljo po poslovnem uspehu.

Od kandidatov pričakujemo:

  • znanje vsaj enega tujega jezik aktivno (obvezno angleški ali nemški),
  • računalniška znanja (urejevalniki besedil, delo s preglednicami idr.),
  • zaključen Magisterij stroke (ZA imenom) (2. bolonjska stopnja) oziroma specializacija po visoko šolskih strokovnih programih ali univerzitetni programi ekonomske ali druge ustrezne smeri, alternativno Visokošolski strokovni programi (1. bolonjska stopnja) ali univerzitetni programi (1. bolonjska stopnja) oziroma specializacija po višješolskih programih ali visokošolski strokovni programi ekonomske ali druge ustrezne smeri.

Primarne naloge:

  • strateško vodenje in upravljanje z blagovno znamko na nivoju grupe,
  • kreiranje in implementacija prodajno marketinških orodij,
  • kreiranje in implementacija modelov za motivacijo kupcev,
  • ROI&upravljanje s proračunom marketinškega budgeta blagovne znamke Alveus centralno in po regijah,
  • vodenje cenovne politike in profitibilnosti,
  • kreiranje in implementacija sistema zagotavljanja zadostnih razpoložljivih zalog,
  • vpliv na razvoj produktnega portfelja blagovne znamke Alveus na nivoju grupe,
  • prodajni, marketinški izobraževalni programi za grupo,
  • sodelovanje pri razvoju novih izdelkov.

Poleg navedenega se boste srečali še z naslednjimi nalogami:

  • sodelovanje pri pripravi poslovnih strategij,
  • spremljanje, koordinacija in izvajanje strateškega razvoja,
  • spremljanje in analiziranje trendov, promocija in uvajanje novosti v notranjem in zunanjem okolju,
  • izdelava poročil in predlogov za notranje in zunanje naročnike ter poročanje,
  • izvajanje strokovnih nalog na področju dela,
  • vodenje in sodelovanje v projektih,
  • pripravljanje in izdelovanje promocijskih materialov, opreme in gradiv,
  • koordiniranje dela in sodelovanje s sodelujočimi enotami in zunanjimi partnerji,
  • spremljanje in poročanje o rezultatih,
  • tehnična priprava prostorov za promocijske in poslovne namene,
  • skrb za varno delo in čisto okolje,
  • sodelovanje pri presojah in delovanje v skladu z obstoječimi standardi v podjetju,
  • izvajanje drugih nalog glede na potrebe poslovnega procesa.

Kaj vam naše podjetje nudi?

  • strokovni in osebni razvoj,
  • dinamično in ustvarjalno delovno okolje, vpetost v mednarodno poslovno mrežo,
  • stimulativno plačilo, vezano na poslovno uspešnost in dosežene rezultate,
  • možnost napredovanja.

Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo.

Kandidate, ki ustrezate razpisnim pogojem, vabimo, da svoje ponudbe z življenjepisom pošljete na email: info@alveus.si s pripisom (BRAND MANAGER ALVEUS)

VODJA PODROČJA PRODAJE (Area Sales Manager) (m/ž)

feb.2022

Bodite del internacionalizacije Alveusa, slovenske blagovne znamke z dolgoletno tradicijo.

Vaše naloge in odgovornosti:

  • Razvoj posamezne tržne strategije za izkoriščanje potenciala rasti v tujih državah.
  • Optimizacija in razširitev trenutne distribucijske mreže.
  • Načrtovanje in izvajanje letnih srečanj z distribucijskimi partnerji in ustreznimi strankami.
  • Tesno sodelovanje z distribucijskimi partnerji za izvajanje strategij in načrtov.
  • Zagotavljanje izpolnjevanja kvantitativnih in kvalitativnih ciljev.
  • Sodelovanje na sejmih in različnih dogodkih za stranke.
  • Izvajanje nadzora trga in konkurence.
  • Odgovorni boste za pokrivanje področja trgovine/distribucijo gotovih izdelkov, komponent in/ali gastro segmenta.
  • Delovali boste tudi kot povezovalni člen med distribucijskimi partnerji in vsemi funkcijami na sedežu podjetja v Sloveniji.

Ujeli se bomo, če:

  • Imate izkušnje v B2B prodaji v panogi potrošniškega blaga.
  • Imate izkušnje pri sodelovanju in pogajanjih z distributerji in prodajnimi zastopniki.
  • Dokazane izkušnje z odgovornostjo za regionalno prodajo.
  • Poslovno tekoče znanje angleščine je obvezno. Znanje več dodatnih jezikov je prednost.
  • Ste samozavestna in k rešitvam usmerjena podjetniška osebnost z medkulturno kompetenco in pripravljenostjo za potovanja.

In kaj vam nudimo:

  • čimprejšnji začetek dela,
  • pomoč pri uvajanju in strokovno vodenje,
  • dinamično in ustvarjalno delovno okolje,
  • vpetost v mednarodno poslovno mrežo,
  • možnost napredovanja,
  • sproščeno vzdušje in delo timu motiviranih in pozitivno naravnanih sodelavcev.

Kandidate, ki ustrezate razpisnim pogojem, vabimo, da svoje ponudbe z življenjepisom pošljete na emailinfo@alveus.si s pripisom ''Vodja področja prodaje (Area Sales Manager) - PC INOX''

Alveus

High quality products for your kitchen ... for every taste ... a wide selection of shapes, sizes, materials ...

Find your kitchen sink